Uitslagen

Hieronder vindt u de uitslagen van 2014, 2013, 2012 en 2011 (van zowel dames als heren)

Uitslagen en Standen 2014    
     
Heren    
     
Poule A    
Struukduukers    
T Hoekje    
Bruse Boys    
Surfshop Jonker    
FC Canaria    
     
     
Wedstrijden Poule A    
    Uitslag
Struukduukers T Hoekje 3-2
Bruse Boys Surfshop Jonker 3-0
T Hoekje FC Canaria 0-1
Struukduukers Bruse Boys 0-3
Struukduukers Surfshop Jonker 1-2
FC Canaria Bruse Boys 1-0
Struukduukers FC Canaria 1-2
T Hoekje Surfshop Jonker 1-2
FC Canaria Surfshop Jonker 0-1
T Hoekje Bruse Boys 1-4
     
Poule B    
Stollywood    
Hou Me Teguh    
FC Bal Op het Dak    
Akershoek    
Surf-Inn    
     
Wedstrijden Poule B    
    Uitslag
Stollywood Hou Me Teguh 2-2
FC Bal Op het Dak Akershoek 2-0
Hou Me Teguh Surf-Inn 3-1
Stollywood FC Bal Op het Dak 0-0
Stollywood Akershoek 2-1
Surf-Inn FC Bal Op het Dak 3-0
Stollywood Surf-Inn 1-0
Hou Me Teguh Akershoek 2-0
Surf-Inn Akershoek 1-1
Hou Me Teguh FC Bal Op het Dak 2-0
     
Kruisfinales    
     
T Hoekje Akershoek 1-2
Struukduukers FC Bal Op het Dak 2-0
Surfshop Jonker Surf-Inn 0-2
     
Halve Finales    
     
Bruse Boys Stollywood 1-3
FC Canaria Hou Me Teguh* 2-2 * wns
     
Troost Finale    
Bruse Boys FC Canaria 3-4
     
Finale    
Stollywood Hou Me Teguh 3-2
     
Eindstand Heren    
     
1. Stollywood    
2. Hou Me Teguh    
3. FC Canaria    
4. Bruse Boys    
5. Surf-Inn    
6. Surfshop Jonker    
7. Struukduukers    
8. FC Bal Op het Dak    
9. Akershoek    
10. T Hoekje    
     
     
     
Dames    
     
Bruse Dames    
GSC    
ZSC’62    
DBGC    
MZC    
Smerdiek    
     
Bruse Dames GSC 1-2
ZSC’62 DBGC 3-3
MZC Smerdiek 1-2
DBGC Smerdiek 0-4
Bruse Dames ZSC’62 1-1
GSC MZC 1-1
ZSC’62 MZC 1-3
Bruse Dames DBGC 1-0
GSC Smerdiek 1-2
GSC DBGC 1-4
Smerdiek ZSC’62 4-1
MZC Bruse Dames 1-1
DBGC MZC 1-4
GSC ZSC’62 0-1
Smerdiek Bruse Dames 5-0
     
Eindstand Dames    
     
1. Smerdiek    
2. MZC    
3. ZSC’62    
4. Bruse Dames    
5. GSC    
6. DBGC    

 

Uitslagen en Standen 2013    
     
Heren    
     
Poule A    
T Oekje    
De Zandhappers    
Fc Bal Op Het Dak    
Fc Canaria    
Akershoek    
Bruse Boys    
     
Wedstrijden Poule A    
    Uitslag
T Oekje De Zandhappers 0-2
Fc Bal Op Het Dak Fc Canaria 2-3
Akershoek Bruse Boys 3-2
De Zandhappers Akershoek 0-1
Fc Canaria Bruse Boys 2-0
T Oekje Fc Bal Op Het Dak 0-1
T Oekje Fc Canaria 1-7
Akershoek Fc Bal Op Het Dak 2-0
De Zandhappers Bruse Boys 1-2
Fc Bal Op Het Dak Bruse Boys 1-5
T Oekje Akershoek 2-6
De Zandhappers Fc Canaria 2-3
Akershoek Fc Canaria 2-3
De Zandhappers Fc Bal Op Het Dak 3-1
T Oekje Bruse Boys 2-4
     
Poule B    
Surfshop Jonker    
Hou me teguh!    
Surf-inn    
Tullepetaoners    
Achter de duinen    
Polderpeuke    
     
Wedstrijden Poule B    
    Uitslag
Surfshop Jonker Hou me teguh! 2-2
Surf-inn Tullepetaoners 2-2
Achter de duinen Polderpeuke 1-3
Hou me teguh! Achter de duinen 4-3
Tullepetaoners Polderpeuke 2-1
Surfshop Jonker Surf-inn 6-2
Surfshop Jonker Tullepetaoners 3-2
Achter de duinen Surf-inn 1-7
Polderpeuke Hou me teguh! 0-5
Surf-inn Polderpeuke 2-5
Surfshop Jonker Achter de duinen 5-2
Hou me teguh! Tullepetaoners 2-2
Achter de duinen Tullepetaoners 3-7
Hou me teguh! Surf-inn 2-3
Polderpeuke Surfshop Jonker 0-6
     
Kruisfinales (voor plek 5 t/m 12)    
     
T Oekje Achter de duinen 6-2
Fc Bal Op Het Dak Polderpeuke 4-5
De Zandhappers Surf-inn 5-0
Bruse Boys Tullepetaoners 2-1
     
Halve Finales    
     
Fc Canaria Hou me teguh! 4-1
Akershoek Surfshop Jonker 0-5
     
Finale    
Fc Canaria Surfshop Jonker 8-0
     
Eindstand Heren    
     
Fc Canaria    
Surfshops Jonker    
Akershoek    
Hou me teguh!    
Bruse Boys    
Tullepetaoners    
De Zandhappers    
Surf-inn    
Polderpeuke    
Fc Bal Op Het Dak    
T Oekje    
Achter de duinen    
     
Dames    
   
MZC    
GSC    
DBGC    
The Squids    
Bruse Dames    
ZSC’62    
     
MZC GSC 3-2
DBGC The Squids 0-2
Bruse Dames ZSC’62 3-2
The Squids ZSC’62 2-1
MZC DBGC 2-1
GSC Bruse Dames 1-4
DBGC Bruse Dames 0-3
MZC The Squids 0-2
GSC ZSC’62 2-0
GSC The Squids 2-1
ZSC’62 DBGC 5-1
Bruse Dames MZC 1-4
The Squids Bruse Dames 0-3
GSC DBGC 7-0
ZSC’62 MZC 0-4
     
Eindstand Dames    
     
Bruse Dames    
MZC    
GSC    
The Squids    
ZSC’62    
DBGC    

 

 

Uitslagen en standen 2012 

Heren    
Poule A    
Eetcafe Het Paard    
Echte Bakker Akershoek    
De Kloetjes    
Bruse Boys    
Surfshop Jonker    
Surf-inn    
     
Eetcafe Het Paard Akershoek 3-7
De Kloetjes Bruse Boys 4-2
Surfshop Jonker Surf-inn 8-4
Echte Bakker Akershoek Surfshop Jonker 3-0
Bruse Boys Surf-inn 8-2
Eetcafe Het Paard De Kloetjes 4-6
Eetcafe Het Paard Bruse Boys 2-3
Surfshop Jonker De Kloetjes 2-2
Echte Bakker Akershoek Surf-inn 5-4
De Kloetjes Surf-inn 1-3
Eetcafe Het Paard Surfshop Jonker 0-9
Echte Bakker Akershoek Bruse Boys 2-2
Surfshop Jonker Bruse Boys 3-6
Echte Bakker Akershoek De Kloetjes 0-2
Eetcafe Het Paard Surf-inn 2-2
     
Poule B    
Fc Canaria    
Hou me teguh!    
Souburgse Boys    
Fc Bal op het dak    
Polderpeuke    
     
Fc Canaria Hou me teguh! 4-2
Fc Bal op het dak Polderpeuke 3-9
Hou me teguh! Fc Bal op het dak 2-3
Fc Canaria Souburgse Boys 3-0
Fc Bal op het dak Souburgse Boys 3-4
Polderpeuke Hou me teguh! 6-3
Souburgse Boys Polderpeuke 2-2
Fc Canaria Fc Bal op het dak 9-2
Hou me teguh! Souburgse Boys 3-4
Polderpeuke Fc Canaria 2-4
     
Halve Finales    
Bruse Boys Polderpeuke 4-3
Echte Bakker Akershoek Fc Canaria 2-6
     
Finale    
Bruse Boys Fc Canaria 4-2
   Eindstand

1. Bruse Boys

2. Fc Canaria

3. Akershoek

4. Polderpeuke 

 

   
Dames    
sv Nieuwdorp    
DBGC (Oude Tonge)    
sv Smerdiek    
GSC (Dordrecht)    
     
sv Nieuwdorp GSC Dordrecht 4-7
DBGC Oude Tonge sv Smerdiek 3-7
sv Smerdiek sv Nieuwdorp 4-1
GSC Dordrecht DBGC Oude Tonge 4-0
DBGC Oude Tonge sv Smerdiek 0-6
GSC Dordrecht sv Nieuwdorp 1-2
GSC Dordrecht sv Smerdiek 0-2
sv Nieuwdorp DBGC Oude Tonge 2-0
GSC Dordrecht DBGC Oude Tonge 1-0
sv Nieuwdorp sv Smerdiek 0-6
  Eindstand1. Smerdiek

2. GSC

3. Nieuwdorp

4. DBGC

   

  

 

 

UITSLAGEN 2011 

 

Heren poule A

FC Canaria
Beachboom/Sport2000
IFC
Biddinghuizen
Hefty/Jonker
Umdet ut mot

 

FC Canaria – Beachboom/Sport2000: 4-0
IFC – Biddinghuizen: 2-5
Hefty/Jonker – Umdet ut mot: 3-3
Beachboom/Sport2000 – Hefty/Jonker: 2-5
Biddinghuizen – Umdet ut mot: 6-4
FC Canaria – IFC: 3-1
FC Canaria – Biddinghuizen: 3-2
Hefty/Jonker – IFC: 2-1
Beachboom/Sport2000 – Umdet ut mot: 5-3
IFC – Umdet ut mot: 1-4
FC Canaria – Hefty/Jonker: 4-4
Beachboom/Sport2000 – Biddinghuizen: 4-3
Hefty/Jonker – Biddinghuizen: 3-2
Beachboom/Sport2000 – IFC: 1-3
FC Canaria – Umdet ut mot: 4-2

 

Heren poule B

Tullepentaoners
Hou me teguh!
Pompebled
Souburgse Boys
Echte Bakker Akershoek
Surf-inn

 

Tullepentaoners – Hou me teguh!: 5-1
Pompebled – Souburgse Boys: 4-1
Echte Bakker Akershoek – Surf-inn: 3-2
Hou me teguh! – Echte Bakker Akershoek: 3-4
Souburgse Boys – Surf-inn: 5-3
Tullepentaoners – Pompebled: 4-0
Tullepentaoners – Souburgse Boys: 3-2
Echte Bakker Akershoek – Pompebled: 4-3
Surf-inn – Hou me teguh!: 6-1
Pompebled – Surf-inn: 1-5
Tullepentaoners – Echte Bakker Akershoek: 3-3
Hou me teguh! – Souburgse Boys: 1-5
Echte Bakker Akershoek – Souburgse boys: 9-2
Hou me teguh! – Pompebled: 5-6
Surf-inn – Tullepentaoners: 3-6

 

Kruisfinales Heren

IFC – Hou me teguh!: 3-2 (voor plaats 11 & 12)
Umdet ut mot – Pompebled: 2-3 (voor plaats 9 & 10)
Beachboom/Sport2000 – Souburgse Boys: 2-4 (voor plaats 7 & 8)
Biddinghuizen – Surf-inn: 1-4 (voor plaats 5 & 6)

 

Halve Finales

FC Canaria – Echte Bakker Akershoek: 1-0
Hefty/Jonker – Tullepentaoners: 2-0

 

Finale

FC Canaria – Hefty/Jonker: 6-0

 

Eindstand:

1. FC Canaria
2. Hefty/Jonker
3. Echte Bakker Akershoek
4. Tullepentaoners
5. Surf-inn
6. Biddinghuizen
7. Souburgse Boys
8. Beachboom/Sport2000
9. Pompebled
10. Umdet ut mot
11. IFC
12. Hou me teguh!

 

Dames poule

Zierikzee
GSC Dordrecht
MEVO Zierikzee
Brouwershaven
WFB Ouddorp
Nieuwdorp

 

Zierikzee – GSC: 2-2
MEVO – Brouwershaven: 1-3
WFB – Nieuwdorp: 2-2
Brouwershaven – Nieuwdorp: 6-0
Zierikzee – MEVO: 2-0
GSC – WFB: 5-7
MEVO – WFB: 0-3
Zierikzee – Brouwershaven: 3-2
GSC – Nieuwdorp: 3-3
GSC – Brouwershaven: 0-3
Nieuwdorp – MEVO: 1-2
WFB – Zierikzee: 1-3
Brouwershaven – WFB: 4-1
GSC – MEVO: 2-0
Nieuwdorp – Zierikzee: 0-4

 

Eindstand:

1. Zierikzee
2. Brouwershaven
3. WFB
4. GSC
5. MEVO
6. Nieuwdorp